| 18Marius a întrebat:

Care dintre voi sunteti noi pe acest site sau un nou ccont de facebook? asa tarziu le-ati descoperit sau ati auzit de la niste prieteni si tarziu happy E Adevarat?

4 răspunsuri:
| RainmakerX a răspuns:

Eu unul am intrat pe TPU in urma cu vreo 3-4 ani insa contul il am doar de 2 ani.
Am intrat aici oarecum de curiozitate, am cautat ceva de genul "Cate episoade are nu stiu ce serial/anime idk" si m-a bagat pe site-ul asta.
Cu timpul mi-am facut cont si uite-ma. Am mai facut si pauze ce e drept e drept...

Cat despre facebook, am cont de vreo 5 ani *cred*.

| SergiuBoss11 a răspuns:

Eu stiu de site-ul asta de cand a aparut:Xsi il iubesc...desi am mai luat pauze cativa ani de la a ajuta oameni m-am intors inapoi.
ceva gen "I ll be back"

| apz a răspuns:

Auzi de aceste site-uri și de la televizor. Facebook-ul este foarte promovat, dintre toate rețelele de socializare. Păcat că nu ne axăm pe folosirea Twitter-ului care, după părerea mea, e mai ok față de renumitul Facebook. Cât despre TPU. Am avut într-o zi o mică problemă și am scris câteva cuvinte cheie pe google. Așa am dat de TPU. Acum muuuuulți mulți ani. Însă mereu îmi uit parolele la conturi.

| AlessaLovesYou a răspuns:

Pe site am cont de mult dar am uitat de el si m-am conectat abia de acum cateva saptamani deci practic sunt noua.
Si pe facebook sunt chiar noua, nu l-am descoperit tarziu insa nu ii prea vedeam rostul(am fost obligata de o prietena sa imi fac cont).