| Denisaa a întrebat:

Buna!
Am cautat pe net brush pentru photoshoptongue, am gasit cate ceva, dar as avrea sa va intreb, voi ce brush folositi cel mai mult, sau care va plac?big grinAti putea sa imi dati niste linkul-uri?big grin

Si as vrea sa va intrebthinking brush-urile se pot intoarece stiu si eu... spre dreapta...[de ex:am un brush, peace, care este indreptat spre stanga, cum il indrept spre dreapta]se poate?happy

Dau fundiiihappy

Multumesckiss!

Răspuns Câştigător
| Lyss . a răspuns:

Ca sa-l intorci faci layer nou, unde vei plasa brushul. Apoi intri in Edit -> Transform si apoi Horizontal, Vertical sau 90/180 degrees. Tu alegi cum vine cel mai bine ^^!
Mie imi plac brushurile cu texte si cele spatter *parca asa se numeau*. De obicei imi iau brushurile in functie de ce vreau sa lucrez, deci am foarte multe. Intr-un timp eram innebunita dupa brushurile florale, cand dadeam lucrarilor mele un aspect mai girly xD.
Tie? Tie ce brushuri iti plac cel mai mult?
Brushuri poti gasi pe www.deviantart.com
Sunt o multime, ai de unde alege, iar unele sunt chiar deosebite.

1 răspuns:
| Derye a răspuns:

Www.deviantART.com

Gasesti acolo jdemii de brush-uri, rendere, tutoriale, ce vrei tu. Tot ce are legatura cu arta!