| NebunaTha a întrebat:

Buna kiss Am instalat Photoshop dar nu stiu sa umblu pe elstraight face Care are experienta sa ma ajute si pe mine? puppy dog eyes Va roogg sad. FUNDA!

6 răspunsuri:
| PinkPanther a răspuns:

Cauta niste tutoriale pe net, pe deviantart.com sunt unele faine

| spxinsane a răspuns:

Ai nevoie de multe turoriale pentru a invatat un program asa complex.

Pot sa iti sugerez cateva in romana:

http://creativemonkeyz.com/category/tutoriale/photoshop/

Sunt destul de bune si ai ce invatat din ele.

Este bine sa citesti si HELP files care le are photoshopul (stiu ca sunt multe), dar ca iti zic fiecrae lucru ce face.

Pe urma o sa cauti tutoriale tot mai avansate si o sa experimentezi tot mai mult.

Cam in 2 ani o sa te descurci destul de bine in Pshotoshop daca vrei sa il inveti.

Daca nu iti sugerez sa folosesti programe mai simple pentru editat poze (gen la cele care sunt pe siteuri)

Spor

| NebunaTha explică:

Pai vreau sa invat cum sa truchez o poza happy Am vazut la mai multe pers. si zici ca`s avatare love struck

| calexiandra a răspuns:

Te ajut eu happy Numai ca nu stiu la ce vrei ajutor laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te ajut eu, am mare experienta in photoshop.

| lila40 a răspuns:

HEi! Imi spui si mie te rog frum de unde l ai descarcat?batting eyelashes:*