| Alii26 a întrebat:

Am laptop Toshiba si am camera web introdus in el.AM o intrebare.Nu stiu cum sa reglez camera sa se vada clar, se vede foarte naspa, intru acolo ca sa ii reglez culorile si toate alea dar tot nu reusesc sa o fac sa se vada bine.Ma puteti ajuta

dau fundita.multumesc

4 răspunsuri:
| patty32 a răspuns:

Este web incorporat >? happy

| Bullz007 a răspuns:

Depinde si unde stai. De exemplu noaptea(sau cand e intuneric), o sa se vada foate pixelat, poate chiar deloc sau e de vina calitatea camerei. Incearca sa stai intr-o incapere luminoasahappy

| georgeolah a răspuns:

Ai rezolvat? Si eu am aceeasi problema si nu stiu cum s-o rezolv...

| Necula_Petro_1988 a răspuns:

Ai rezolvat, pana la urma? Aceeasi problema o am si eu.nu reusesc sa reglez culorile de la webcam.ma poate ajuta cineva? multumesc

Întrebări recente