| Cassidy a întrebat:

Am nevoie de un program care se numeste PICNIK.Este un program de modificat poze care imi place foarte mult. Daca stie cineva de unde sa-l descarc(ca sa pot folosi toate efectele si celelalte optiuni care trebuie platite). Eu am cautat si am descarcat ceva dar nu mergea. deci daca ma poate ajuta cineva poata sa imi trimita un mesaj.Multumesc!

2 răspunsuri:
| nonny50 a răspuns:

Pai descarci Picasa 3 si il ai acolo, dar bineinteles, trebuie sa platesti pentru celelalte efecte.