| anonim_4396 a întrebat:

am nevoie urgent de rezumatul povestii "Bunicul" de Ioan Alexandru Bratescu Voinesti.Multumesc anticipat, funda!

2 răspunsuri:
| CainePeVine a răspuns:

Poate ne sanctioneaza TPU ca iti raspundem ca nu ai voie sa ajuti elevii la teme.Regula 4 parca happy. Oricum cauta pe google nu ai cum sa nu gasaesti.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai asta e ca nu gasesc...si apropo crede-ma am vazut o multime de intrebari la biologie, romana, mate.si toata lumea a raspuns, nu s-a intamplat nimic.