| Deutza97 a întrebat:

.. ce trebuie sa activez in pc cand vreau sa descarc poze din telefon. si daca ati putea poate imi explicati cele rezultate adica unde apas ca sa il gasesc asa in general. multumesc. Funda

3 răspunsuri:
| frvtel a răspuns:

Nu trebuie sa activezi nimic.Cand legi tel. la PC in "my computer" o sa-ti apara o noua iconita (g sau h)care este tel(sau cardul). Deschizi, cauti ce doresti si muti.

| NoNameYou a răspuns:

Salut, depinde ce telefon ai. Daca nu are card de memorie trebuie sa instalezi cd-ul de la cablu de date(ori sa cauti pe internet), iar daca ai card atunci doar conectezi telefonul la pc. Daca nu te descurci lasa modelul de telefon

| Rralucaa a răspuns:

Daca ai blothot pe pc sau daca ai cablu de date merge...