| DiannaDia a întrebat:

Am o intrebare? Daca sunt la profilul stiinte sociale ( sunt in clasa a 9 a ) ma impedica sa intru la o facultate de actorie? As vrea sa ajung voce de personaje. Ce ar trebui sa fac? Multumesc. Funda.

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu te împiedică, să ai succes pe mai departe.
Pa, pa.

| Dumniezău a răspuns:

Nu.Nu te impiedica.Nu conteaza la ce profil esti la liceu.La facultate poti sa te duci unde vrei, nu mai conteaza.De exemplu X este la turism in liceu, la facultate poate sa dea unde vrea, nu mai are importanta.

| MihaiEdy1993 a răspuns:

Nu conteaza pe ce profil esti in liceu. Va conta ce facultate iti vei alege, evident dupa ce iti iei bacalaureatul.

| annna69 a răspuns:

Liceu nu are legatura cu facultatea happy doar sa ai medie buna la bac