| VORTEX a întrebat:

am o intrebare pentru cei din Radauti(Suceva):Ce job as putea gasi prin Radauti pentru vacanta de vara(am 15 ani) sau mai bine spus am sanse sa gasesc ceva part-time? Multumesc aticipat.

1 răspuns:
| Viviannnnnna a răspuns:

Hmm.nu prea stiu sad dar presupun ca in tot felul de tabere/magazine mari.se gasesc locuri de munca gen...sa stai cu copiii mici sa ii inveti diferite lucruri happy.sau la mall-ul din Suceava love struck s-ar gasi cu siguranta un loc de munca sau la Carrefour...thinking trebuie doar sa te interesezi smug :p.
succes!