| AndreeaDeeaXd a întrebat:

Buna! am o intrebare: stiti cumva site-uri multipayer ca de ex.:ourworld? dau fundita!~!

Răspuns Câştigător
| lolo23 a răspuns:

Www.clubpenguin.com ( si eu il joc :X:X)

www.chobots.com

http://www.petpetpark.com/

www.ourworld.com ( dupa cum ai spus si tu)
si cam atat:*:*

Sper ca te-am ajutat :)

fundita?;))

5 răspunsuri:
| Cσσкiє a răspuns:

Secondlife, Miss Bimbo.

| lolo23 a răspuns:

Aaa...si mai era si http://www.supersecret.com/ :D

| kaTTsu a răspuns:

Secondlife. nu e site este un joc mare...www.secondlife.com
iti faci un om cum vrei tu am fost model 4 ani de zile la o agentie aratam super bine haine numai de firma si 5 cluburi de noapte 2 masini si zeci de iubite un joc banal, dar care ma amuza enorm. imi placea sa ma joc cu oamenii.incearca si tu

| andrei12mj a răspuns:

Vad ca ai descoperit si club penguin as aca iti spun sa intrii pe www.miniclip.com ci acolo vei gasi mai multe jocuri dinacestea inscriete si distractie placuta;)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hi yoyo! mai stiu:webkinz, club penguin si pandanda. pupici d la blaxyutza