| anonim_4396 a întrebat:

BunahappyAm o intrebare:Un baiat, s-a cuplat cu o fata, din prostie! Acel baiat ma placea pe mine, dar sa cuplat cu ea.Acuma,el se da la mine. Odata fata aia l-a vazut ca se dadea la mine.Si cand ma vede mereu se uita urat la mine si ma barfeste? De ce oare? Ce vina am eu?thinking

Răspuns Câştigător
| Bacteriuță a răspuns:

Gelozia, tu de ce crezi? Tie ti-ar conveni sa stii ca iubitul tau place pe alta decat pe tine si sa il mai si vezi cum se da la ea? Si chiar daca nu ai sti, nu ti-a rani deloc orgoliul? Nu ti-ar rani sentimentele? Acum, te ataca si ea cum poate.

6 răspunsuri:
| Bacteriuță a răspuns:

Multi zic ca nu ar face-o, dar multi ar face orice pentru persoana pe care ei cred ca o iubesc.

| DidiLovesYou a răspuns:

Tu nu ai nici o vina.Ea e doar geloasa ptc baiatul respectiv se da la tine si ptc te placetongue

| Angelofdarkness862 a răspuns:

Am o singura rezolvare la asta vorbesti cu un politist pe care il cunosti ii spui sa iti dea pistolul Carpati, mod 75, cal.7, 65 mm din dotare si cand nu se uita o elimini si traiesti cu baiatul fericita pana la adanci batraneti sfarsit rolling on the floor)) rolling on the floor))) rolling on the floor)) laughing

| мἷђᾄἔłᾄ a răspuns:

Griin,eu n`as face`o daca as fi in locul ei! Asta e:o place pe ea! Nu pot sa il fac eu pe el sa ma placa.Dar asta e in cazul ei, nu al meu:d

| мἷђᾄἔłᾄ a răspuns:

Poate ca ai dreptate big grin, dar na.asta e

| Alexutza19 a răspuns:

Fata:Xnu ai nici o vinawinking aia este geloasa pe tine. pentru ca baiatu te place.PE TINE si nu pe EA love struck! te ubee:X>big grin