| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebate legata de vacanta de vara :Ce pot sa fac ca sa treaca timpul mai repede? Pana acum eu stateam cam 6-7 ore pe zi in "skate parca". Asta este placerea mea cea mai mare, dar acum mi-am vandut bmx-ul pentru imi lua unul mai bun. Oricum cel pe care vreau sa il iau este foarte scump si mai e pana o sa am bani de el.As vrea ca timpul sa treaca mai repede.Ma plictisesc in casa jucandu-ma non-stop pe calculator. O sa ma mai duc si la mare si la munte cam 2 saptamani in fiecare dar restul timpului? In timpul scolii ma descurc pentru ca scoala imi ocupa mult timp si stiu ce sa fac ca sa treaca timpul mai repede la ore, dar acum in vacanta? Ce as putea sa fac ca sa treaca timpul mai repede? Sa-mi gasesc o ocupatie noua "temporara"?

3 răspunsuri:
| LucianGabriel a răspuns:

Iesi si tu cu prietenii la un suc, la o inghetata... Nu se poate sa nu ai macar un prieten.

| Gandhi a răspuns:

N-ai prieteni?

| carping a răspuns:

Si eu am bmx da inainte de al avea nu stiu ma plimbam cu prieteni citeam eu stiu is multe alte chestii app de unde esti?