| marian1199 a întrebat:

..cum pot face sa treaca timpul mai repede, scoala si toate astea si totusi nu vreau decat sa vina 9 iunie mai repede.Ma plictisesc tot timpul si am incercat multe lucruri. Ce pot face? Ce sfaturi imi dati? DAU FUNDA!

5 răspunsuri:
| MissAvocado a răspuns:

Cauta un serial foarte foarte luuuung cu multe sezoane la care sa te uiti in fiecare zi big grin How I met your mother, friends, two and a half men, dr house, grey's anatomy, private practice ...sau poti cauta seriale mai scurte si mai multe : The walkind dead (cu zombi).
Cauta sa citesi carti care iti plac, invata sa canti la un intrument (daca faci asta deja, cauta unul nou sau incearca sa iti compui cantece pentru a le canta la el), iesi cu prietenii, intra pe 9gag.com si uita-te la un infinit de poze amuzante. Mai citeste la o materie ce nu o stii asa bine happy Etc etc sunt multe de facut, eu nu stiu cum sa imi impart mai bine timpul si tu nu stii cum sa-l faci sa treaca laughing Sper ca te-am ajutat big grin :* Funda?

| Niklauss a răspuns:

Joaca-te metin2, cs,BOI, WOI, WOW, 4story, etc poti sa asulti muzica

| SefaTa97 a răspuns:

Citeste, uita-te la filme, plimba-te, fa treaba. Sa vezi ca o sa treaca timpul!

| danut98 a răspuns:

Pai cand nu te distrezi timpul pare ca sta in loc asa ca disteazate cat mai mult si incepe sa te uiti la un serial ceva seara pentru a te epuiza si sa adormi crede-ma functioneazawinking

| HearToFaSpartan a răspuns:

Pai nu te mai gandi la ce zi e astazi sau ce data e astazi. Nu te mai gandi la 9 iunie si o sa vezi ca imediat ajungi la 9 iunie.