| Andra_3307 a întrebat:

Am o nedumerire si vreau sa ma lamuritithinking daca mananc o data pe zi o felie de pine cu cascaval topit ma ingras? nu mananc in fiecare zi, mananc doar asa de poftawinking

5 răspunsuri:
| haiZI a răspuns:

Nu, dar banuiesc ca mananci si altceva in afara de felia de paine cu cascaval.Doar nu te infometezi?

| Andra_3307 explică:

@SnAkEe nu`s grasa dar vreau sa fiu mai slabalaughing

| Anonim123455678 a răspuns:

Clar ca nu cam asa fac si eu dar eu chiar am nevoie sa pun ceva pe mine asa ca voi manca mai mult laughing.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. daca maninci doar o felie pe zi de paine nu trebuie sa te ingrasi.
sa fi mai sigura mananca paine de secara sau graham.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Wtf? Da u te crezi asa balena stay linistita nu te ingrashi poti manca si mai multwinkinghappyda sa nu mananci alimente grease sau prea concentrate cum ar fi salamul sau alte carnuri si nu manca multa paine si iti poti cumpara batoane de fitness si daca esti grasa du-te la salahappy. Cred ca ti-am fost de ajutor... poate imi dai fundahappybig grin