| Eduard168 a întrebat:

Am o piscina Intex Easy Set (are un colac mare si restul un cauciuc care trebuie umpluta cu apa ca sa capete inaltime, volum...), iar colacul ala s-a spart. Stiti cumva cum pot sa-l lipesc/peticesc ( poate ați mai trecut unii prin asa ceva)? Funda!

Funda!

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

In functie de materialul din care este facut acel colac, se poate petici cu material identic sau compatibil. Lipitura se va face la rece sau la cald, in functie de tehnologia de lipire folosita.
Te sfatuiesc sa vorbesti cu un vulcanizator experimentat!

1 răspuns:
| StefanStefan3000 a răspuns:

Aracet si un petic de cauciuc dintr-o janta de bicicleta de care nu ai nevoie