| razvy00 a întrebat:

Buna am o problema la calculator mi se da restart la calcu foarte des ce sa fac

Răspuns Câştigător
| vanciurea a răspuns:

Ori ai luat vreun virus troian(la fel ca mine) sau windowsul pe care il ai instalat are ceva.cred ca ar trebui sa-ti schimbi windowsu

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Incepe cu inceputul: toate detaliile despre pc-ul tau, ce sistem ai si unde te aflii in momentul cand se restarteaza, ce programe ai deschise simultan, Ce programe pornesc odata cu windows?

| DenysaDulcika a răspuns:

Dul la un specialisthee hee