| DyaDya10 a întrebat:

am o problema si nu stiu ce sa fac dati-mi niste sfaturi va rog, am avut parul lung, foarte lung daca stateam dreapta imi ajungea la coate, dar vara trecuta mi l-am tuns mai scurt de umeri si o verisoara s-a tuns la fel camine si iei i-a crescut parulfoartelung dar mie nu-mi ajunge parul pana lasani si nu stiu de ce imi puteti spune ce a patit la fel camine sau daca stiiti de ce ...multumesc!

Răspuns Câştigător
| Cherilyn a răspuns:

Bunahappy
Asta mi s-a intamplat si mie... aveam parul aproape pana la fund, dar l-am tuns pana la umeri. M-am tuns crezand ca-mi va creste destul de repede, pentru ca asa ma obisnuisem...
Au trecut 5 luni de atunci si nu prea mi-a crescut.
Poate fi vorba si de regimul alimentar... eu de vreo 2 luni am inceput sa iau vitamine, dar nu observ nicio schimbare straight face.
Cred ca ai o lipsa de calciu. Stai mai mult la soare si consuma alimente bogate in vitamine si minerale.
Numai binebatting eyelashes