| Bianca_8270 a întrebat:

am o prolema tatal meu a pus in fata garajului lipici de soareci, si sau prins 2 randunele in ea, le-am luat de aclo ar li sa lipt din piele, suntlipite aripile si si ele sunt cu lipici, umbla, acum parca sunt mai bine dar ce le-as putea face!? nu vreau sa moara!

2 răspunsuri:
| underground05 a răspuns:

Incearca sa le uzi sau sa le speli aripile cu ceva sampon pentru par sau ceva lichid de vase ceva mai concentrat poate are vreun efect! succes

| Bianca_8270 explică:

Am rezolvat! le-am curatat si le-am dat drumul si au zburat! ultumesc mult oricum!