| AndreaMEOWW a întrebat:

am si eu nevoie de ajutorul vostru!
Trebuie sa fac decorul pentru piesa de teatru " D-l Goe". si nu stiu ce ar trebui sa fac...
Puteti sa imi ziceti si mie cam ce elemente de decor sa desenez?
Multumesc!

1 răspuns:
| elenaangela12 a răspuns:

Pai poti sa faci ceva de genu un peisaj dintr-o gara si sa desenezi u tren mare pe perete poti sa mai faci ceva de genu ca interiorul unui tren cu banchete si cum erau in shita si mai poti sa mai faci si statia de tren unde il da jos pe goe si poti sa mai faci si un peisaj din Bucuresti pentru finalul schitei