| Florinaaaaaaaa a întrebat:

Am si eu o intrebare!
Am luat o sticla de suc Coca-Cola! PE capac scrie "The Coca-Cola Company" si sa caut SUB capac! SUB capac scrie PREMIU! ce o sa primesc? inca o sticla de suc sau alt ceva [aparat foto...etc.]? Stiu ca acum 2 ani tot asa cautam sub sticlele de cola si scria 0, 5l sau 1l[de suc] oare acum? voi ce ziceti?

Răspuns Câştigător
| cryingfortheangels a răspuns:

Ai castigat o sticla de suc la 0.5 dar succes sa gasesti de unde sa ridici premiul. Eu am umblat jumatate de Sibiu pana am gasit un magazin care sa le schimbe. Poti sa incerci la MIC.ro dar nu garantez ca le schimba. Felicitari happy

7 răspunsuri:
| micutsa19 a răspuns:

Daca magazinul/barul sau ce o fi participa la promotie atunci ai sanse sa castigi inca o alta sticla, dar cum de obicei cand aud ca trebuie sa dea toti se retrag sunt slabe sanse...

| MihaiRusu88 a răspuns:

Suc

| Ayra a răspuns:

O sticla de suc de 0.5 care se poate ridica de la magazinele intrate in promotie.

| mynna27 a răspuns:

O sa primeste inca o sticla de suc o, 5l

| Dariuss a răspuns:

Citeste pe sticla sa vezi ca scrie destul de mare PET 0.5L...

| deea2o1o a răspuns:

O sa primesti o sticla de suc de 0, 5l. (funda?)

| Anonimaa_3072 a răspuns:

Mai primesti inca un suc de 0, 5 l