| GeorgianaGeo1 a întrebat:

Am si eu o intrebare care ma tot sacaie... Am un program de tv. online: 1tvonline / Sop Cast. La fiecare 5-10 minute mi se inchide tv-ul si mi se blocheaza pagina de internet. Puteti sa imi spuneti ce este de facut? fundita big grin

2 răspunsuri:
| DeejayAndr3y a răspuns:

Hmm, e de vina internet explorer instaleaza altulwinking Funda!?big grinbig grinbig grinbig grin

| liviufirst a răspuns:

Eu am trecut pe etvonline.ro. Tot un tolbar de instalat dar, mi se pare ca e mai stabil.