| Butterfly1968 a întrebat:

Ce se intampla daca dau un hamster cu parfum? cine imi poate spune?big grin... dau fundita big grin

Răspuns Câştigător
| Laue a răspuns:

Nu iti recomand. S-ar putea ca substantele din parfum sa fie toxice pentru animale. Dar in nici un caz sa nu il dai cu deodorant.

10 răspunsuri:
| lol1232 a răspuns:

Pai apar mancarimi iritari poate sa inhaleza si sa moara crying nu iti recomand

| Laura a răspuns:

Nimic, doar că se intoxică. oh go on

| Asdffd a răspuns:

Pai poate sa moare sau se se incenehappy ceva in gen laughing)sa inhaleze parfum big grin
laughing

| MBG a răspuns:

O sa miroasa frumos laughinglaughinglaughing

| Ana a răspuns:

De ce? vrei sa-l duci la fetite? laughing nu cred ca i se intampla nimic

| danaalexa a răspuns:

Va mirosi frumoslaughing

| darkstar a răspuns:

O sa fie un hamster cu miros de levantica laughing

| IchHabeKeineName a răspuns:

Nu stiu, spalal cu un prosopel umed sau ceva de genu, pentru. ca daca se spala si inghite putin parfum care mai ii pe el poate muri...ai grija mare de el, daca il speli sa il usuci fff repedebig grin

| LifTwist a răspuns:

Trebuie sa cumperi unul de la Petshop, nu da cu ala cu care te dai tu :3

| Diamond_9930 a răspuns:

Cred ca miroase frumosrolling on the floor)