| Adina_7794 a întrebat:

Stiti cumva daca la Ursus Evolution au voie sa intre si minorii? Din cate am gasit eu pe net am inteles ca nu. Dar stie cineva sigur? Poate cei care au fost la Ursus Evolution la Cluj?

3 răspunsuri:
| SupraDozaDeVise a răspuns:

Si eu asa stiu ca nu au voie minoriihappy.Am cautat si eu si am vazut ca nu au voie happy

| Iulian03 a răspuns:

Daca intrarea este libera logic ca au voie si minorii si eu am vazut si minori acolo nu mai vorbiti prostii

| Adina_7794 explică:

Da. Stiu.Am inteles ca minorii sunt exclusi, dar din cate am auzit doar teoretic. Poate sa-mi raspunda si cineva care a fost la Ursus Evolution la Cluj? Oricum, mersi SupraDozaDeVise kiss.