| anonim_4396 a întrebat:

am si eu o mik problemahappy cum ar trebui sa reactionez pentru urmatorul caz? de cand sunt cu prietenul meu(aproape 2 ani) o fata tot incearca sa ne desparta(am ajuns sa cred ca e obsedata de elstraight face). acum cateva zile s`a intalnit cu el pe strada si i`a spus ca sa o termine cu mine ca il insel silly si pe deasupra s`a si jurat.bineinteles ca am avut o cearta serioasa cu prietenu` pana intr-un final mi-a sp cine i`a spus minciuna astarolling eyes. intrebarea este:cum ar trebui sa reactionez fata de tipa respectiva? cu bataia sau sa-i demonstrez ca ea impreuna cu minciunile ei nu or sa ne desparta?thinking

3 răspunsuri:
| madalinutza a răspuns:

Buna
eu cred ca cu bataia nu o sa rezolvi nimicoh go on
deoarece se va enerva mai tare si va fi mai mult impotriva ta
trebuie sa vorbesti serios cu ea, si mai ales cu prietenul tau
daca el are incredere in tine te va crede
dar trebuie sa vorbiti
si mai ales cu ea sa termine cu minciunilehappy
nu merita sa te desperti de iubitul tau daca va iubiti
succes

| MeGhosta a răspuns:

Spune-i in fata tot ce crezi despre ea si la sf spune-i sa il lase in pace si sa isi caute alt baiat pentru eawinking si sa ii spui sa-l caute intr-o ferma de porci ca acolo sunt de ealaughing [glm dar ma enerveaza pers astea rolling eyes ]

| AlexSarbu a răspuns:

Pai ar trebui sa stai de vorba serios cu el, pentru ca daca el nu i-ar mai acorda nicio atentie, poate ar intelege si ea cum sta treaba si nu s-ar mai tine dupa el. Se pare insa ca el nu numai ca ii acorda atentie, insa are si incredere in ea, drept dovada cearta pe care ati avut-o. Parerea mea e ca el ar trebui sa o faca sa inteleaga ca nu reprezinta nimic pentru el. Sper sa o scoateti la cap. Iubiti-va mult!