| AndreeaInNa a întrebat:

Am si eu o problema cu cardul de memorie. Am un telefon Samsung S5260 si de curand mi.am luat un cititor si a mers cateva zile. Dupa o perioada am vrut sa i.am niste melodii si nu le puteam lua din pc sa le i.au pe card si de atunci pc-ul nu imi mai citeste cardul. Ce as putea sa fac? Cum se reformateaza cardul?

1 răspuns:
| lovePC a răspuns:

Pai poti sa reinstalezi driverul cu care pornesti cardul si nu cont de tel ai, app cardurile cele mai bune sunt cele de la micro, iar daca cititorul tot numai merge, i-ati unul nou, sau du-l la reparat tongue, sper ca ti-am fost de ajutor, funda?