| Aryadna a întrebat:

Am si eu o problema legata de You Tobe :am cont de 8 luni(din septembrie) si nu stiu ( nici nu ma descurc) sa postez clipurisad
As vrea si eu niste pasi ca sa pot pune clipuri sau cum le fac si cum le incarc.
Multumesc anticipat
PSbig grinau fundita

4 răspunsuri:
| Xlove64 a răspuns:

Poi cand esti logat acolo unde scrii ca sa cauti un video scrie in dreapta upload
Si dai acolo, iar dupa e ft simlu sa scrie acolo parca incarca videowinking
Si pui u nume si alea

| Seby91 a răspuns:

Ce trebuie?
- un cont YouTube
- sa fii logat la YouTube
- un clip video
Te loghezi pe YouTube si in bara de start ai un buton portocaliu Upload.
Dai click pe el si ajungi la pagina unde poti incarca clipul tau, trebuie sa astepti o perioada (de la minute la ore) pana ce clipul tau este incarcat si se poate vizualiza pe site.

Filmuletele le poti crea cu moviemaker, dvd moviefactory(cel mai bun marerea mea) si multe alte aplicatii!

| andypk a răspuns:

Deci, cand intri in youtube, ai acolo langa o caseta in care scrii ce video vrei sa cauti, scrie Upload. Dai pe el. Si dai dupa aia Upload video. Si de acolo iti alegi ce film vrei sa bagi. si dupa ce l-ai bagat astepti sa se incarce.

| Aryadna explică:

P.S.: Dau fundita scuze de greseala