| Lory95 a întrebat:

Am cont pe youtube si as vrea sa incarc un diapozitiv power point. Pot sa incarc fisier ppt sau numai avi? Astept raspuns urgent:*:* MS anticipat

Răspuns Câştigător
| Magnific a răspuns:

Numai avi. dar incearca sa faci o conversie intre ele. ai aici programul http://www.effectmatrix.com/......verter.htm si il face din ppt in avi si dupa aia il urci pe youtube

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Avi! oricum youtube transforma filmul tau un format MOV. Deci in orice forma l-ai incarca pe youtube fisierul tau va fi transformat!
Si inca ceva,,, dureaza 30 min cel putin incarcarea filmului pe youtube! succes!

| Cristinna96 a răspuns:

Numai avi.