| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o problema mareeeeeeeeeeeeee... Ma plictisesc groaznic si nu stiu ce sa fac : poate ceva amuzant sa desenez etc. etc. poate niste jocuri care se pot practica intr-un apartament de bloc nu stiu orice daca aveti creo idee sa nu ma mai plictisesc big grin

7 răspunsuri:
| Ea12345 a răspuns:

Da-mi id taubig grin

Răspuns utilizator avertizat
| Lost Angel a răspuns:

Intra pe mess de vb cu prietenii... daca vrei sa vorbesti cu cineva da-mi id-ul si vbtongue ca si eu ma km plictiseschappy

| iuliaoprea a răspuns:

Incearca sa-ti faci un bucket list adica lucrurile pe care vrei sa le faci inainte sa mori intr-o anumita ordine. Daca nu esti singur stiu alte jocuri pe care le poti juca. Incearca sa spargi un ou cu o singura mana, strangandu-l in palma.

| bogdan_1716 a răspuns:

Si eu cand ma plictisesc joc aici si uit de plictiseala :D.
http://www.mini-games.ro

| bblock69 a răspuns:

Intra si tu pe mess...de vorba cu prietenii

| sssSnake a răspuns:

I-ati ceva lego:)) si eu vreau sa imi iau:))))... suna cam prosteste dar mno... iti alunga plictiseala.Sau incearca ceva situri de jocuri online, ex " www.jocurigame.com " site foarte bun! e doar de jocuri, filme funny, glume;))