| Ooterog a întrebat:

Buna kiss
Am si o problema :-s
Am cont de facebook si aseara cred ca am dat click pe ceva din greseala si la o prietena de-a mea imi apare k nu-mi mai este in lista de prietenii, o aveam si la familie si nu-mi mai apare si cand vreau sa o caut nu-mi apare numele de parca nici nu ar avea cont si la fel si la ea cand vrea sa-mi dea tagg nu merge crying Ce trebuie sa fac :-s? Ajutati-ma va rog :-s!

Răspuns Câştigător
| Reyskate99 a răspuns:

Cred ca i-ai dat blocare, dai la setari de confidentialitate si iti apare persoane si aplicatii blocate(undeva mai jos)si apare la dreapta manage bloking si gasesti persoana blocata si dai deblocheaza

3 răspunsuri:
| monia a răspuns:

Te duci la cine stii tu dintre prietenii tai care o au ca proetena, si cand o gasesti, dai Add friend.

| monia a răspuns:

Te duci la cine stii tu dintre prietenii tai care o au ca prietena, si cand o gasesti, dai Add friend.

| LaChatte a răspuns:

Kautzy un(o) pryeten(a) de a ey, day pe el(ea) si yy kautzy la pryeteny si o gaseshty pe mult doryta pryetena big grin
baftta!