| BeastyBoY a întrebat:

Buna am un laptop Fujitsu Siemens Amilo P series Pa 1510 si am vrut sai instalez placa video, mai exact driverele pentru placa de grafica dar imi da o eroare spunand ca nu e compatibila cand de fapt ar trebui sa mearga.Ma ajuta cineva?

Răspuns Câştigător
| SmokeyEye a răspuns:

Instaleaza windows 7 ultimate si o sa-si ia singur driverele. Ai cumva windows pe 64 biti iar driverele sunt pentru 32?

| BeastyBoY explică (pentru SmokeyEye):

Nu stiu sigur ca windowsul este 32 si driverele sunt la fel
iar in privinta windowsului 7 nu cred ca este compatibil laptopul cu windowsul

1 răspuns: