| anonim_4396 a întrebat:

Buna sad. am un Samsung S3500 si mi s-a cam dus softu` la el; a, auzit ca se poate descarca de pe net si instala altul. Telefonul face fite, in senstul ca at cand ridic clapeta se stinge cand o inchid se aprinde, iar butoanele nu merg numa "raspunde, inchide" straight face. Care ma ajuta si pe mine va rog.happy

Răspuns Câştigător
| mikkhhell a răspuns:

Nu este indicat sa procedezi asa deoarece majoritatea softurilor gasite pe net free nu sunt garantate si in plus i-ti pot defecta mai tare mobilul, cateodata fara al mai putea repara, cel mai indicat este sa mergi cu el la un atelier de profil unde resoftarea se face cu softuri omologate si-ti acorda si garantie la aceasta operatie.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Uite aici gasesti un soft de calitate pentru telefonul tau http://tinyurl.com/samsung-s3500