| ashley26pink a întrebat:

Am vazut filmul "Donnie Darko" si chiar nu am inteles unele chestii de acolo.
1.Adica mama si sora lui mai mica erau in avion, dar cum a reusit el sa gaseasca acel portal, acea cale de a calatori in timp?
2.Cand s-a intors in timp, el a ramas in pat, unde motorul avionului s-a prabusit. De ce a facut asta? Poate fi considerat un motiv si dragostea lui pentru acea fata si dorinta de a nu ii provoca niciun rau in noua viata?

Multumesc Anticipat! :*

1 răspuns:
| Zuupass a răspuns:

Pai totul e in mister si asta este ce este interesant