| anonim_4396 a întrebat:

Buna am văzut mai demult un film cu un câine care i-a murit proprietarul și a fost dat copilului proprietarului și a murit și câinele când urmarea niște hoți colegul de politie al tatălui copilului i-a dat copilului un fluier care dacă suflai odată bătea rău vântul a doua oara apărea câinele și a treia oara dispărea câinele și tot asa. Câinele putea sal vadă doar copilul și ca sa își găsească odihna câinele trebuia sa prindă hoții care l-au ucis înainte de data când a murit stăpânul lui și s-a dus cu băiatul și au prins hoții și câinele sa despărțit de băiat. Va rog spuneți-mi și mie titlul pentru ca as vrea sal revăd.

Răspuns Câştigător
| aluna2000theo a răspuns:

Dupa cate spui e un film genial. Nu sunt sigura dar incearca : "Un an cu un caine". Daca afli numele corect sa mi-l spui si mie te rog mult!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ok și chiar a fost tare.

| ɗєʌɗvơɪƈє a răspuns:

Nu stiu de care vb tu dar iti dau si eu unu frumos tot cu un cainehappy
Hachiko: Povestea unui câine