| Albinuțăă a întrebat:

am vazut multe hi5. uri cu fete care fac cercei din fimO! chiar as vrea sa incerc si eu sa fac...nu prea stiu cum dar o sa ma infOrmez! sunt din brasov si as vrea sa stiu unde se gaseste de cumparat lut polimeric {fimo}!

4 răspunsuri:
| T a răspuns:

Http://www.margelutze.ro/ Eu zic sa comanzi de aici, pentru ca are toate culorile fimo si poti comanda si alte chesti care sa te ajute la confectionat.

| SaMoriTu a răspuns:

De la Creativ

xD

| cretz a răspuns:

Lut din acela despre care vorbesti tu se gaseste la magazinele creativ care este pe strada castelului happy e pe langa sectia 1 de politie...gasesti toate culorile si formele

| Carmen_4357 a răspuns:

Salut! Hmmm... Cred ca pe strada Nicolae Balcescu happy