| Kida_5763 a întrebat:

As vrea niste programe de editat poze. Cele mai frumoase funda` love struck!

Răspuns Câştigător
6 răspunsuri:
| YTBDrawingBase a răspuns:

Photo impact x3 sau 12

| Adynna_9523 a răspuns:

Http://en.softonic.com/s/photoshop

Ai aici o pagina unde poti downloada 2 programe destul de bune pentru editat poze;)

Si mai ai si pagina asta unde mai poti downloada inca un program lafell de bunn;)

http://picasa.google.com/

Sper ca te-am ajutat cu cevaa :-* mult Noroc :X
Fundisaa? :D

| MrWrestleMania a răspuns:

Photoshop, PhotoScape

| Andreea_7289 a răspuns:

Photoinstrument
Photoshop
Photoscape
Picnik (online)
BeFunky (online)...
Funda? xD

| briquette a răspuns:

Photoscape
photoinstrument

| Alexandra30 a răspuns:

Pai eu am photoinstrument... da' la asta e cam complicat in sense ca: ar trebui sal cumperi pentru ca nu merge sa salvezi pozele: fii atenta ce fac eu: deci imi editez pozele si dau pe print screen si dau paste in paint si dupa ma duc in photoscape si acolo decupez toata poza in afara de mine... asa alte programe : photoscape, photoshor, photofunia, taaz[ makeover], picasa, photo builder, photoshine. sper ca ti-am fost de folos:*