| KwonJiyongParkJimin a întrebat:

As vrea sa citesc carti horror online. Imi puteti face cateva sugestii?

3 răspunsuri:
| tz3ava a răspuns:

Scribd e cea mai mare platforma de ebook, nu e gratis, dar daca faci upload la un fisier nu trebuie sa fie o carte(desi asta-i ideea) poti sa descarci de pe scribd o carte care vrei tu, un upload o carte xD, uitate pe un pagina de carti cum ar fi elefantul.ro ceva de genu alegeti cartea de acolo si caut-o pe scribd, bafta

| Tepi a răspuns:

Eu iti recomand cartea "Casa bântuită " de Shirley Jackson.
Exista si un serial pe Netflix, dar nu prea are legatura cu cartea.
Mie mi-a placut foarte mult happy