| DinaraStakhovska a întrebat:

As vrea sa fac tenis, nu de performanta ca stiu ca nu se mai poate ca sunt prea mare, dar as vrea macar sa invat loviturile de baza, serviciul, stau langa Ploiesti, unde as putea sa fac?(poate sa fie si in Ploiesti )

Răspuns Câştigător
| fuzzer a răspuns:

Http://www.ploiesti.ph/sala-sporturilor-olimpia/

Uita-te aici,dar sigur este in Ploiesti ceea ce tu cauti,exista la mine in oras si eu sunt din Bistrita, iar bistrita e cu mult, mult, mult mai mic (orasul) decat Ploiesti.Da o raita prin oras, si vei gasi.Bafta,si e foarte bine ca te gandesti sa practici un sport.:)

1 răspuns:
| vanillamilkshake a răspuns:

La Campina, la club As.Mai jos de Fibec spre Poiana