| AndreeeexD a întrebat:

AS vrea sa ma apuc sa ma uit la The diares vampire ( jurnalele vampirilor ) si nu stiu daca merita! Funda!

Răspuns Câştigător
| Oprea_Bogdan_1996 a răspuns:

Merita,serialul e super tare.Chiar e bun, poate cel mai bun pe care l-am vazut, in schimb cartile sunt cam oribile

3 răspunsuri:
| ღvampireღ a răspuns:

Merita,crede-ma chiar merita.Dar cartea si filmul sunt complet diterite. Elena in carte are o sora,iar in film are un frate. Elena si Caroline este certata cu ea in carte, iar in film sunt ca niste surori. Katherine in carte si-a scos inelul si a ars, iar in film este vie.

| GrumpyGirl a răspuns:

MERITA MUUUUUUUULT. e cel mai tare serial cu vamp(pentru. mine) pe care l-am vazut si eu am ajuns la sez 4 trebuie sa te uitilove strucklove strucklove strucklove struck

| Marrryyyy a răspuns:

Clarrrrrr meritaaaa.e cel mai genial serial:Xsunt inebunita dupa el-te tine in suspans-eu de exemplu m-am apucat acum 3 zile de el si nu ma pot abtine am vazut deja un sezon si acum ma uit la el nu ma pot abtine desi e 3:00laughing