| danny105 a întrebat:

As vrea sa practic un sport, preferabil baschet, insa n-as vrea sa dau lunar cate doua milioane pe abonament la vreun club obscur. Ma gandeam: la cluburi de sport ca Steaua Bucuresti sau la Dinamo se poate practica sport asa, pentru a face miscare, nu de performanta si daca da care ar fi costurile? Sunt din Bucuresti. Multumesc.

2 răspunsuri:
| benny a răspuns:

Un sport pentru a face miscare e si alergatul prin parc fara costuri si fi sigur ca la orice club se plateste

| LynelxLove a răspuns:

Dacă te gândeşti că vei găsi un club ca Dinamo, Steaua, te înşeli... Acestea sunt cluburi sportive mari, nu ai cum să nu plăteşti... Sfatul meu este să te duci la cluburi sportive mai mici.