| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa stiu cum pot sa-mi fac parul asa? Am incercat cu lac, gel, spuma dar se primeste cu totul alt fel si nu stiu ce sa mai fac.Multumesc mult tuturor! :)http://www.google.md/......tp?/imgres

Răspuns Câştigător
| AtateaConditii a răspuns:

Te speli si te usti cu feonul cu capul in jos ca sa aiba volum apoi gel apoi baga fixativ. Sper sa iasa ceva laughing.

2 răspunsuri:
| TTYLXOXxXOXO a răspuns:

Te speli pe cap til storci til aranjezi cum vrei in poza dai repede cu gel in forma din poza apoi dai cu fixativ ca sa stea si voala
funda

| Arteom a răspuns:

Va multumesc mult sper sa se primeasca!