| AyaStormhold a întrebat:

As vrea sa stiu de unde pot instala sims 3 si daca merge cu windows xp.De preferat ar fi sa il fi instalat voi si daca merge sau are virusi (+ site-ul). Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| stefy_8347 a răspuns:

MateoPustiu eu sunt anonim, si ce vrei sa spui? raspunsul meu nu e bun? eu l-am dat cat de clar. fata o fii inteles ce i-am explicat daca nu poate sa-mi spuna dar eu am da o explicatie buna pe intelesul eu(nu pe alt inteles.)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma anonim:)) cred ca a inteles fata mai mult decat nimic.Esti chiar bun la explicat.Keep it up
Whatever:-@
urmareste tutorialul acesta... http://www.youtube.com/watch?v=zndw7jQX5aE
Este primul pe care l-am gasit, nu am apucat sa vad daca mai sunt bune lincurile de descarcare pentru ca ma grabesc sa plec undeva, mi-a sarit in ochii intrebarea ta si voiam demult sa aflu raspunsul la ea, pentru ca si eu vreau sims 3 dar nicidata nu am dat importanta sa caut asa "hard", dar tipu' explica destul de clar...
Totusi pentru un joc ca sims trebuiesc niste cerinte de sistem cam serioase.
PS:Daca tutorialul ala nu este bun si nu te ajuta, vezi ca in dreapta mai sunt o multime de tutoriale pe aceeasi tema"descarcare, instalare sims 3".
PSS:Sper ca raspunsul meu sa te fii ajuat si daca cineva raspune mai clar si iti da o solutie, un site. ceva mai bun si sigur, te rog lasa-mi si mie un mesaj.
PSSS:Pa :))

| AyaStormhold explică:

Va rog! Aici nu e chat de povesti si taclale plus ca nu am inteles la nici unul si nu pot da funidita la nimeni pentru cearta