| AlexandraAdelina a întrebat:

As vrea si eu niste pareri de la cei din Ploiesti. In decembrie sau ianuarie as vrea sa-mi fac majoratul si nu stiu decat cateva restaurante prin Ploiesti. Nu as vrea ceva foarte scump dar nici ceva sa fie neglijat. Stie cineva sa-mi recomande un resturant frumos si sa-mi spuna detaliile. preturile, (inchiriat, meniu)?! Dau fundita :*. Multumesc

1 răspuns:
| Pamela_Cbust_Sabrina_1980 a răspuns:

Lovitura la ovare sau nada doare mai tare la fete decat la baieti