| JustForMe a întrebat:

As vrea si eu niste statusuri despre fite puppy dog eyes. Funda! :*

5 răspunsuri:
| ViseleSmulgGratii a răspuns:

Adica statusuri care arata ca esti o panarama? Iti sugerez sa nu le folosesti, dar pana la urma, faci cum vrei.

| Sebastian1996 a răspuns:

Uita-te pe youtube la Zmenta... sunt vreo 5 parti:) funda? http://www.youtube.com/watch?v=k6qSSurruNs&list=TLWrL-gZFJVjw

| SuRpRiZzA a răspuns:

Poate am aere`n cap.Astha` e problema mea`.Nu poti sa ma suportsi? asta e problema` tha. Nu ma` cunosti? Nu comenta`. Ai grija` de viata tha. Nu te baga`n a mea.

Cum vorbesc saw cum ma comporth` nu the` intereseaza Atitudinea tha falsa nu ma impresioneaza`Eu simth ca` tot ceea` ce fac e bine`Si niciodata n`ai sa` potai ahimba` ceva` in mine`

Nu Ma Poti Suporta? stiu! Doar Ca M`am nascut In Ciuda Tha

Spui Mereu Asta Mika! Dar Nu Uita Ca Asta Mik Te`a Faqut S`o Yubesti

TU ma aShteptaI sa Vin.Caci aSha am prOmiSs`. dar acO0m eU sOnt cea cU tel. InchisS`

Ea. nu se cOmpara cu restU. e tot ce aI visat`. Ai o viata nOrmala!? O Sa ti-0 dea peste capP`.
Imi place sa fac ce imi trece prin cap fara regrete sau alte sentimente bine sau rau o fac in felul meu.

*Taci e un cuvant potrivit pentru tine. Pai de cand vorbesti fa, tu de mine? inchide-ti gura stapaneste-ti ura.