| DeeDee007 a întrebat:

atrebuie sa scriu un articol despre grafit din punct de vedere chimic.imi puteti da ceva informatii si imagini? dar nu de pe net pentru ca particip la un concurs sh ni s-a interzis sa luam de pe net.mersi!

1 răspuns:
| ExTrEaM^^94 a răspuns:

Ei crezi ca stiu tot ce este pe net?laughing evita siteurile cunoscute cum ar fi wickypedia...chestii din astea sau ai putea sa iei mai multe informatii de pe siteuri diferite si sa le combini, nu o sa isi dea seamalaughing