| Antonia90 a întrebat:

Bună!
Atunci când vreau să scot ceva la imprimantă îmi pune documentele în aşteptare.Am aşteptat cam vreo 20 de minute si tot nu le-a printat.
Aşa îmi arată:
http://img529.imageshack.us/f/frtitluq.png/
Inainte cu câteva zile, mi le printa, dar azi nu a vrut! :|
Cum pot face să nu mi le mai puna in aşteptare şi să mi le printeze pe loc?
Mulţumesc!

2 răspunsuri:
| ღAnonimღ a răspuns:

Mi s-a intamplat si mie de sute de ori. Da restart, cu imprimanta deschisa si acum iti va merge. Dar de cate ori incerci sa le scoti si nu-ti merge, ca sa tio repari cu restartu trebuie sa printezi de cate ori ai incercat.,... Succes:*!

| Cristea a răspuns:

Incearca sa dai click dreapta pe ele si sa anulezi imprimarea. sau din butoane de acolo nu mai tin minte exact. anuleaza orice printare. opreste imprimanta si incearca din nou.