| SuperGirl_4551 a întrebat:

Azi dimineata am compus niste versuri si le-am aratat si prietenilor mei. Ei au spus ca sunt frumoase si ca am talent si as dori sa le postez aici pentru a afla parerea voastra despre ele. M-am intalnit cu tine,
Dar doar dintr-o privire
M-ai facut sa te iubesc.

Dar tu m-ai ignorat, ai plecat.
M-ai lasat cu gandul la tine,
Nu mi-ai dat nici-o amintire.

Stiu ca ma iubesti, stiu ca ma doresti,
Dar tu ai prietena si nu poti sa iubesti.
Daca vrei sa te intorci din nou la mine,
Suna-ma si spune-mi ca vrei sa fiu cu tine.

Iti mai aduci aminte.
Cand stateam pe scara, asta vara seara de seara.
Mergeam adese ori la meciul tau
Ma bucuram mult de golul tau.
Si strigam in gura mare:Kryky e cel mai tare!

Cand ne plimbam tinandu-ne de mana,
Plangeam si radeam impreuna...
Si iti mai aduci aminte frate,
Ziua aia in care ea si-a facut curaj
Si ti-a pus acea intrebare
Frumoasa si uimitoare?

Ce vremuri frumoase.
Nu le voi putea uita usor,
Pentru ca vocea ta
Ma striga incetisor.

Si am in gand acea zi frumoasa de August.
Cand ne-am cunoscut
Ne uitam unul la altul
Numai dintr-o privire te-am placut
Si mi-am zis: El este tot ce am vrut!

Cum vi se par? Versurile acestea arata unele momente din viata mea.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tilica, din respect pentru propria-mi persoana, nu dau replici celor cu IQ de scaun. Atat.

17 răspunsuri:
| AddaXD a răspuns:

Buna!

Sunt super, m-ai lasat fara cuvinte. Imi plac mult si chiar cred si eu ca ai talent. Au fost super! Bravo!

Pa, pa!

| Ciocolataaaaaaaa a răspuns:

Sunt incredibile...nu stiu ce sa zic...Ai trait ce ai scris si asta conteaza daca ai talent la muzica punele intr-un cantec si o sa fie extraodinar!

| weeds a răspuns:

Faina "poezia" postarilor de mai sus. Promit ca nu voi scrie versuri niciodata.

| Dyva_1008 a răspuns:

Dragutzebig grin

| Krys5 a răspuns:

Da sunt foarte frumoase dar unele parti... cam asa trebuie lucrate orkm ai talent la compus te felicit continua sa compuiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fatuca draga (e un fel de-a spune, nu-ti face sperante), eu, ca un magnet pentru imbecili ce ma aflu, am citit si citesc multe tampenii. Tampenii care se pot imparti in categorii: mari, mici, de ras, de plans etc. Insa ce mi-a fost dat sa citesc aici...ma tem ca inca nu am categorie pentru "talentul" tau.
Sper ca aceste cele mai proaste versuri care au oripilat limba romana vreodata sunt un accident. Unul singular, izolat, intru mentinerea sperantei de viata a romanilor care intra pe TPU. Prietenii care ti-au spus ca ai talent si scrii frumos sunt niste copii fara multa minte, nuli din punct de vedere al simtului critic, asa cum sunt si cei care ti-au raspuns aici, asa cum inclin sa cred ca esti si tu. Nu e nimic rau in a visa cai verzi pe ziduri, mai ales daca esti inca la pubertate, dar, te rog, tine-ti visele pentru tine.
P.S.: sunt de acord cu un singur fragment din tot ce s-a spus aici, pana acum - "m-ai lasat fara cuvinte".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca era spot publicitar la niste mezeluri, mai ziceam, dar daca e vorba de o persoana eu m-as abtine sa il mai arat si la altcineva.
Bacemi oare ce zice? thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bent fratiq, mai e unul pe protv care isi da cu presupusul, puteai sa scrii ca nu sunt pe placul tau nu sa divaghezi, daca este pe ritm de hip-hop se potriveste f bine, daca 5 useri i-au dat calificativ bine vi tu cu 'vechea garda ' (ca asa umblati in haita,si cand e sa criticati nimeni nu va intrece,babe de radioa sunt ) si dai cu mucii in lapte,sa nu mai zic de intrebarile tale care sunt aiurea,adica Stela sa fie gagica ta,ce intrebare va vine in minte sau raspunsuri gen RoniRoni optzeshnoua etc., esti o copie fidela a user-ului care,am citit,ca anul trecut intreba pe TPU cum sa o faca pe Raluca prietena,alt expropriat este nebundupatine care fiind nevoit sa iasa din joc,anul trecut, si-a facut un site al lui la care a dat curs toti proscrisii de pe TPU laughing fiti mai blinzi, ce naiba?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tilica, tie iti e frica sa nu ramai singur, bagi postari si voturi pe langa persoane apropiate tie, esti schizoid din moment ce nu mai stii cine iti e prieten.Hai ca am s-o zic, esti doar un pui de moldovean cu trasaturi orientale, observ ca multe postari ale tale sunt bagate din lipsa de atentie, eu zic sa te duci in sufragerie si sa-ti intrebi parintii de ce nu te baga in seama, pentru. ca de acolo vin problemele tale.
Nu incerca sa te dai rotund pe langa tot felul de userite care apreciaza atitudinea de dulau, pasiunile astea sunt trecatoare. Oricum pe mine si acum ma scarbeste orasul ala in care stai, se poate sa fii influentat sau poate chiar te-ai nascut incapabil sa-i zici cuiva ce anume te deranjeaza.
Nu mai incerca sa impingi cu batul tot felul de useri doar de dragul de a fii bagat in seama, nu-ti da nimeni atentie pentru ca esti un nimeni si asa o sa ramai si dupa ce termini scoala aia stupida la care nu-i vezi nici un sens.
"nebundupatine care fiind nevoit sa iasa din joc" daca suferi de retard si ai dorinta bolnava de a jigni pe cineva iti recomnad o persoana de la tine din anturaj, unu caruia ii plac injuraturile, unu care da doi bani pe ceea ce zici tu.Ai vrut sa fii bagat in seama? na ca te-am bagat, dar e ultima oara, ma simt vinovat ca i-am raspuns unui incapabil, e ca si cum ai juca poker pe bani cu un senil.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

fanaticdupatine s-a adeverit ce am scris ori ba? gura aia care improasca cu noroi iti demasca acel caracter de baba care din tintar face armasar, nu stiu care a facut valva pe TPU cu postari si rugaminti ca sa-ti vizitam site-ul,daca-l pot numii asa, cine vrea sa fie bagat in seama,eu sau tu? sa nu mai vb despre voturi ca mai ai putin si-i faci statuie useritei Dmonique,nu am nimic cu ea dar tu prea o zdruncini de perete cu voturile, de unde ura asta pe moldoveni nu stiu, poate ca din ciuda ca nu vorbesc aceeasi limba cu tine sau ca dau dovada de respect, umor si IQ mai ridicat de cit al tau bre? sa nu te iei de parintii mei si nici de orasul ca inca nu m-am luat de dintii si masele si nici de scarboasa-ti gurita

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

super girl tine-o tot asa,numai tu iti cunosti capacitatile in domeniul muzical, nu pune la suflet ce citesti pe TPU ca nimeni nu iti cunoaste adevarata realitate,crezi ca pe mine ma doare de ce zic unii despre mine sau lor le pasa? laughing numai un nebun sau un fanatic ia in serios viata virtuala,aviz nebunilor laughing ceea ce facem noi aici este faptul de a ne mai descarca energia negativa sau sa ne incarcam cu energie pozitiva atunci cand stim ca intredevar am ajutat pe cineva, deci, ai incredere in tine, Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tilica, te maninca-n cerul gurii waiting, Mariusic' ai prins aripi oltene?laughing mai ia-te odata de Dmonik si ai sa vezi ce n-ai vazut...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai, stii ce mi se pare stupid? sa fii satisfacut de toata tigania asta in asa fel incat sa dai voturi, in rest n-am nimic de adaugat la niste aberatii, n-am avut invitatii date de MINE, daca un user a simtit nevoia sa o faca, e problema ta daca ti-a ramas amprenta forumului pe creier, poti face terapie daca vrei sa scapi de fobia asta.
Si cam atat, nu iti mai raspund pentru ca te incadrezi in tiparele celor care tipa doar pentru atentie, si Dmonique de care zici tu acolo e desteapta, daca vreau sa-i fac statuie e alegerea mea, pot ridica statuia chiar si in Galati poate va mai schimbati la culoare.
Mi se pare stupid sa te iei de fiecare user in parte ca sa-ti arati muschii, eu ma iau de cei care fura si n-am stat sa ma uit daca sunt galateni, dar e ciudat ca primesc atacuri tot din partea galatenilor, pe voi chiar nu v-ar interesa un atac inteligent sau faceti asta din placere.In caz ca faceti asta din placere aveti cu totii o problema uriasa, viata voastra! in primul rand si vinovatii pe care incercati sa-i gasiti la toate esecurile voastre.Bine, e usor sa spui ca tu ai dreptate tot timpul dar incercati sa reflectati si asupra voastra un pic...sau...mai bine vorbesc cu un copac.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Domnisoara,doamna,domnule user chiar esti fanatic? nu intelegi mai omule ca nu imi tremura de tine cum nici mie iti tremura de mine? ti-a mers mintea pana,nu stiu cum,ai dat de nea nicu si l-ai pus sa se ia de mine... ma tu nu vezi ca esti bolnav, cine te cunoaste pe tine sau pe cine cunosti de pui atata suflet? de tine nu a zis nimic si imi doresc sa zic ca esti infect, fiul gropii glina tu esti

| iuliaGirl11 a răspuns:

Im plac mult versurile 8-) dar unsele versuri nu prea rimeaza

| SuperGirl_4551 explică:

Multumesc la toti!:*love struck O sa continui sa compun!happy

| SuperGirl_4551 explică:

Pai.am voce si ma gandeam ca unele dintre ele sa le mai retusez si sa le fac cum trebuie si apoi o sa incerc sa le pun pe o melodie ceva rap sau nu stiu oricum ceva pe care sa mearga.