| anonim_4396 a întrebat:

Cam cat costa o cafea de la Starbucks? Sau, in mare, ce cafele si ce preturi sunt? Am cautat pe net un meniu ceva, dar nu am gasit. Multumesc

Răspuns Câştigător
| Scândură a răspuns:

Buna! Meniul il au la cafenea, afisat pe un perete, poti sa te duci sa te interesezi acolo! Nu mai tin bine minte, insa stiu ca exista trei posibile alegeri de recipient : mic, mediu, mare
Eu de obicei consum Latte Machiatto rece, unul mic costa cam 9 lei, mediu intre 12 lei si 14 (din cate tin minte) si mare vreo 15-16, iarta-ma daca gresesc.
Au tot felul de tipuri de cappuccino, espresso etc.
Insa sunt delicioase, merita incercat.
Sper ca te-am ajutat!

1 răspuns:
| Alex3 a răspuns:

15-30 d ron daca nu ma insel