| jumbO a întrebat:

Cand am dat modificare aspect am dat la Creează un aspect pentru profil »Aspecte create de mine
si am facut tot ce trebuia, cum faceam de obicei!
Si inainte imi mergea sa fac...
dar acum zice asa :
Creează aspecte pentru tine sau pentru a le împărţi cu alţi membrii hi5. Dacă eşti grafician în formare şi vrei să-ţi vezi aspectele în mii de profiluri hi5, citeşte ghidurile şi specificaţiile pentru crearea aspectelor.
Inainte imi dadea alcumva. ceva de genu click aici! adica sa vad aspectu care l-am creat!
sau puteam sa dau simplu la aspecte create de mine!
dar nu apare! si nu din cauza ca sunt prea multe pentru ca mi le-am sters
de ce?
va rog :-(
puppy dog eyes

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate nu mai ai permisiunea sa faci aspecte, ai facut destule. Fara aspect nu stai?happy