| Denudeny a întrebat:

BUna. Cat timp este necesar pentru ca un colet sa parcurga distanta de la Cluj-Napoca - Neamt? Fundaaa

:*

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Depinde cum l ai trimis. nu conteaza neaparat transportul ca ala dureaza cateva ore. Conteaza cand e trimis, prin ce curier, cat sta la sediul lor pana se face impartirea catre curier samd. Printr un curier serios dureaza cam 24 ore toata treaba asta

| zaratu a răspuns:

Cam 2-3 zile

| laurica2001 a răspuns:

De obicei, coletele prin posta romana ajung in 2-5 zile de la trimiterea comenzii, iar prin curier, mult mai repede. Concret, nu poti sa iti spun cat timp este necesar pentru ca un colet sa parcurga distanta de la CN - Neamt. :3 Dar sper sa te ajute ce ti-am zis mai sus.

| inLoveWithNutella a răspuns:

Prin Posta Romana:2-5 zile
Daca l-ai trimis prin curier depinde. Sunt anumite firme la care coletele ajung si in 24 de ore.

| FaraBlocaje a răspuns:

Depinde cu ce vine

Cu avionul - 40 minute
Cu mașina - 5 ore
Cu trenul - 1 săptămână

| BlazeC a răspuns:

Conteaza mai multi factori. Iti spun eu ca in minim 24 de ore si in maxim 7 zile il primeste/i

| Chira_Razvan_1998 a răspuns:

1zi-2