| Florin_2297 a întrebat:

Buna :*, caut si eu un cont de metin2 peste nivel 30 pentru mine si fratele meu. :* nu conteaza daca caracterul este de fata sau de baiat, suntem si una si alta, multumesc mult va pup dulce de tot :*

5 răspunsuri:
| Alëxąndŕą a răspuns:

It dadeam eu de 21 da vad ca vrei de 30 atunci cautpe altcineva cui sa il dau era shaman vesmintele trandafirului blonda bani 232, 000 ps i-am facut atatia ca cresc pe zi 10 si ei prosti de lv 1 au nsite iteme daca le vinzi itd au 4, 000 si 3, 550 ca unele clopotele pentru samani costa multi yang si ii fac repede

| Alëxąndŕą a răspuns:

Lam dat scuze melanye nu am citit mesaju

| Kanghu a răspuns:

Imi poti spune te rog ce vezi tu la metin2 asta care e probabil cel mai naspa MMORPG din istoria jocurilor?

| alex9506 a răspuns:

Iti dau eu daca vrei

| alex9506 a răspuns:

Pe metin ro vrei cont